راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای اندام مثلث و مثلث برعکس

Inverted Triangle 915x608 1

راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای اندام مثلث و مثلث برعکس باعث می شود که به راحتی بتوان از طیف گسترده رنگ و سلایق مختلف برای نشان دادن یک استایل خاص به سادگی استفاده کرد. به هر حال تمامی افراد با اندام خاص خود به یک تیپ متفاوت نیاز دارند تا بتوانند همیشه منحصر به فرد بودن استایل خود را به رخ بکشند.

شناخت اندام باعث می شود که افراد بدانند از چه نوع لباس و پوششی استفاده کنند و این امر صددرصد می تواند به یک خرید اقتصادی و با کیفیت قطعا کمک کند. بدین ترتیب، آن دسته از خانم هایی که اندام آن ها مثلث وارونه و یا وارونه است، اگر به نکات و معیارهای اصلی در پوشش خود توجهی نداشته باشند، صددرصد جذابیتی که مد نظر دارند را نمی توانند به نمایش بگذارند. به همین دلیل، ما در این مقاله قصد داریم تا لباس هایی که مناسب این تیپ و استایل است و آن دسته از لباس هایی که به هیچ عنوان نباید از آن ها استفاده شود و بسیاری از ویژگی های دیگر را مورد بررسی قرار دهیم.

"شناسایی

 

اندام مثلثی و یا گلابی شکل

با توجه به راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای اندام مثلث وارونه شما در ابتدا باید بدانید که فرم این نوع اندام  و یا به قول معروف گلابی شکل چیست؟

معمولا در اندام مثلثی، باسن افراد بزرگ تر از سایز سینه آنها نشان داده می شود و با داشتن کمری باریک و شانه ای پهن شما می توانید این افراد را جزء خوش اندام ترین افراد در نظر بگیرید که دور کمر آن ها، بدون شک یکی از نقاط قوت در این اندام به حساب می آید.

اما حفظ تعادل کامل در انتخاب لباس برای داشتن پوشش مناسب به معیار و فاکتور های خاصی نیاز دارد که ما در این مقاله، به صورت کلی به آن اشاره می کنیم. به هر حال هر اندامی به پوشش خاصی نیاز دارد که به هیچ عنوان نباید به آن بی توجه بود. بالاتنه خانم هایی که دارای گلابی شکل هستند، به گونه ای است که بهتر است برای متعادل نگه داشتن اندام خود، بیشتر بر روی قسمت کمر تمرکز داشته باشند و در این بین، انتخاب تاپ و بلوزهای هایی که گودی کمر را بیشتر به نمایش می گذارند با یقه های کراواتی و چین دار و بلوزهایی که بدون آستین هستند با طرح های برجسته، می تواند انتخاب قابل ملاحظه ای باشد.

راهنمای تشخیص انواع اندام برای ست کردن لباس

راهنمای تشخیص انواع اندام برای ست کردن لباس

 

لباس زمستانی برای اندام مثلث

البته برخی از خانم ها از آستین های یقه باز و پیراهن هایی که سر آستین آن ها مچی است و یقه انگلیسی دارند بیشتر استقبال می کنند. در فصل سرد زمستان از جاکت و کت هایی که آستین بلند و معمولا دارای کمربند انگشتی و قدی حدودا تا زیر باسن است نیز نباید غافل شد.

سعی کنید جیب کت دقیقا بر روی سینه قرار داشته باشد و تا حد امکان در قسمت پهلو از جیب و جزئیات دیگر به هیچ عنوان استفاده نکنید. در اندام مثلثی قسمت پایین تنه بسیار مورد توجه قرار می گیرد، برای از بین بردن اضافه وزن در هنگام انتخاب لباس، آن دسته از دامن هایی که حالت کلوش دارند می توانند گزینه ای ایده آل باشند.

 

 

 

انواع دامن و پیراهن مناسب خانم های دارای اندام مثلث برعکس

چنانچه به راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای اندام مثلث برعکس توجه کنید، متوجه می شوید که خانم هایی با این نوع اندام باید از لباس هایی استفاده نمایند که به هیچ عنوان، پایین تنه آن ها را ظریف نشان ندهد. به نمایش گذاشتن ظرافت بالا تنه برای این اندام این دسته از خانم ها جزء نکات بسیار مهم و البته کلیدی در راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای این نوع اندام   به حساب می آید. توصیه ما این است که سعی کنید از یقه های چهارگوش و یا یقه های V شکل استفاده کنید تا بدین ترتیب بتوانید به کاربرد کت های گوناگون نیز بیندیشید.

معمولا پیراهن های کلوش، فرم بلوزان و پیراهن هایی که تنها با یک کمربند طراحی خود را در کنار دامنی پرچین به نمایش می گذارند، جزء گزینه  های اصلی جهت راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای این نوع اندام   به شمار می آیند؛ چرا که دامن های کلوش، طرح دار افقی و پرچین و هر نوع دامنی که کوتاه نباشد، برای این اندام زیبایی خاصی را به ارمغان می آورد. چنان چه به دنبال انواع مدل های متفاوت تاپ هستید، طبیعتا تاپ هایی که دارای آستین حلقه ای و هم چنین یقه چسبیده به گردن هستند، بدون شک انتخاب منحصر به فردی به شمار می آیند.

 

 

 پارچه های مناسب پوشاک خانم های دارای اندام مثلث برعکس

استفاده از پارچه های براق نیز در راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای اندام مثلث وارونه یک پیشنهاد وسوسه انگیز است. این نوع پارچه به واسطه ساختار خود می تواند  ساتن از جمله پارچه های براق و البته پرطرفدار در طرح های گوناگون است که برای مدل های متفاوت انواع مختلف لباس همیشه انتخابی معقولانه به شمار می آید. هم چنین درخشش پارچه  های ابریشمی نیز با توجه به دوام و استقامتی که دارند، اگر بحث هزینه مطرح نباشد، صددرصد بهترین انتخاب برای پوشاک مورد استفاده خانم های دارای اندام مثلث برعکس است.

شما چنانچه به کیفیت پارچه توجهی نداشته باشید، به هیچ عنوان این اختیار را ندارید که دوختی مناسب، تمیز و البته آراسته را برای لباس مورد نظر خود در نظر بگیرید. متاسفانه برخی از افراد در هنگام خرید انواع مختلف لباس تنها به قیمت توجه می کنند و کیفیت شاید گزینه آن چنان مهمی نباشد. در صورتی که یک مشتری باهوش به خوبی می داند که کیفیت تضمین کننده استفاده محصول در طولانی مدت است و بدین  ترتیب، بهتر است از پارچه های براق و با رنگ های روشن برای دوخت و یا تهیه انواع لباس مناسب اندام مثلث وارونه استفاده گردد.

 پارچه های مناسب پوشاک خانم های دارای اندام مثلث برعکس

پارچه های مناسب پوشاک خانم های دارای اندام مثلث برعکس

شلوار مناسب خانم های دارای اندام مثلث برعکس

شلوار یکی از گزینه های اصلی برای خرید پوشاک مورد نیاز افراد است. بدون هیچ اغراقی شلوارهای جین جزء محبوب و پرطرفدار ترین ها در بین انواع شلوار به حساب می آید. اما اگر به راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای این نوع اندام توجه کنید، شلوارهایی که قسمت باسن و ران آن سنگ شور شده است، بهترین انتخاب برای این نوع اندام محسوب می شود اما پیشنهاد ما این است که شلوارهای سافاری و کارگو را نیز از یاد نبرید.

حقیقتا این نوع شلوار ها برای هر اندامی گزینه مناسبی نیستند، اما برای اندام های مثلث وارونه و یا برعکس عکس بهترین انتخاب به شمار می آیند و شدیدا به خوش فرم شدن تیپ ظاهری خانم های خوش سلیقه کمک می کنند. شلوار های پیلی دار، گشاد و شلوارهایی که از بالا به پایین گشاد می شوند باید جزء اولویت انتخاب برای خرید انواع شلوار در بین خانم هایی باشد که دارای این نوع اندام  هستند.

لباس هایی که نباید برای خانم های دارای اندام مثلث برعکس استفاده کنند

در مورد لباس های مناسب این نوع اندام مثلث صحبت کردیم. خانم های عزیز بهتر است بدانید که برخی از لباس ها نیز برای این اندام به هیچ عنوان گزینه مناسبی محسوب نمی شود و به عنوان مثال شلوار های چسب هیچ گونه جذابیتی را برای پوشش این اندام به وجود نمی آورد.

در راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای این نوع اندام این گونه عنوان شده است که استفاده از دامن های کوتاه و چسبان نباید مورد استفاده قرار گیرد. از اُپل و یقه های قایقی نیز نباید برای پوشش این نوع اندام به کار برده شود که بعضی از خانم های عزیز که اندام مثلث وارونه دارند متاسفانه به این موارد توجهی ندارند. البته عدم آگاهی نیز خود می تواند یکی از دلایل انتخاب اشتباه در این نوع پوشش ها باشد.

برای بالاتنه از رنگ های روشن و  طرح های درشت بهتر است استفاده نشود که بالاتنه را بسیار حجیم نشان می دهد. کمر بند های تنگ و کت های چسب و حتی بکار بردن دستمال های گردن نیز جزء گزینه های معقولانه محسوب نمی شوند البته در این میان، لباس بدون یقه نیز نباید مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

 

نمونه استایل برای خانم های دارای اندام مثلث وارونه

نمونه استایل برای خانم های دارای اندام مثلث وارونه

 

هدف استفاده از راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای این نوع اندام

چنانچه به راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای اندام مثلث برعکس توجه کنید، به راحتی از هرگونه اتلاف زمان و انرژی می توانید جلوگیری نمایید. این چنین از منابع اینترنتی با رضایتمندی هرچه بیشتر، لباس مورد نظر خود را متناسب با اندام انتخاب کنید.

اندام شما زمانی می تواند راحتی خود را به راحتی تجربه کند که شما متناسب با اندام خود لباس انتخاب کنید. در این بین، اهدافی که برای شناخت لباس های مناسب این نوع اندام   وجود دارد، نشان دادن خط شانه های تیز افراد همراه با توجه به ساختار کمر است تا خانم های عزیز قادر باشند به زیبایی اندام خود بیشتر کمک کنند.

بسیاری از خانم های دارای این نوع اندام  معکوس شاید اعتماد به نفس لازم را در انتخاب پوشش خود نداشته باشند، اما زمانی که به مطالعه این نوع مقاله ها بپردازند، صددرصد می توانند در کم ترین زمان ممکن از رنگ های شاد ولی خاص به نحو احسن استفاده نمایند.

استایل لباس مناسب اندام بدن
استایل لباس مناسب اندام بدن

 

مشخصات اندام مثلث وارونه

حجیم نشان دادن پایین تنه و به نمایش گذاشتن بالاتنه از جمله دلایل استفاده از راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای این نوع اندام  است. برای داشتن یک استایل شیک کژوال می توان از شومیزهایی با آستین بلند و یا سه چهارم استفاده نمود.

برای راحتی هرچه بیشتر اگر از شلوارهای سندبادی خانم های دارای این نوع اندام  استفاده نمایند، قطعا این انتخاب گزینه ایده آلی و متعادلی است. سعی کنید از لباس های مردانه گشاد به هیچ وجه استفاده نکنید که حقیقتا جذابیتی ندارند.

شیک پوشی به هیچ وجه کار سختی نیست، تنها باید اندام خود را به درستی بشناسید. این چنین عیب و ایراد اندام نیز به راحتی برطرف می شود و می توان ظرافت بالاتنه را به راحتی به نمایش گذاشت. کوچک تر نشان دادن بالاتنه همان گونه که گفته شد هدف اصلی برای شناخت راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای این نوع اندام   است. از جمله مشخصات این نوع اندام داشتن سرشانه های بزرگ، سینه درشت، کتف های پهن، پایین تنه باریک، کمر باریک و پاهای خوش فرم است.

استایل مناسب اندام مثلث و مثل برعکس
استایل مناسب اندام مثلث و مثل برعکس

سخن پایانی

ما در این مقاله هر آن چه لازم بود را در مورد پوشاک مناسب این اندام  برعکس بیان کردیم. با توجه به راهنمای خرید پوشاک برای خانم های دارای این نوع اندام  ، خانم های عزیز می توانند بدون استرس و با رضایت کامل پوشاک مناسب با رنگ هایی روشن و البته ساده طرح دار افقی استفاده نمایند.

این نکته را به خاطر بسپارید که شیک پوشی افراد هیچ گونه ربطی به گران بودن لباس آن ها ندارد و می توان با اطلاع از چند نکته ساده ولی کاربردی استایلی زیبا و منحصر به فرد را به نمایش گذاشت. شناخت لباس  مناسب به کیفیت و مقرون به صرفه بودن خرید به شکل ویژه ای کمک می کند.

امتیاز دهید !

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *