سفارش طراحی مانتو مجلسی و عروسکی - مزون رمافشن
سفارش طراحی مانتو مجلسی و عروسکی – مزون رمافشن

هر کدوم از ما تو موقعیتای مختلف لباسای متفاوتی می پوشیم. مثلا لباسی که توی مهمونی می پوشیم مطمئنا لباس مناسبی نیست که بپوشیمش و توی یه جلسه رسمی شرکت کنیم!
مجالس همیشه واسمون مهمه و دوست داریم بهترین لباس ها رو براشون آماده داشته باشیم. این کاملا طبیعیه چون انسان همیشه دوس داره زیبا باشه.

شما توی مجالس چه لباسایی می پوشین؟
لباسای مختلفی با پارچه های متنوع و طرح های خیلی زیاد برای مجالس وجود داره. یکی از مواردی که کنار همه لباسای مجلسی مون بهش احتیاج داریم مانتو مجلسی و عروسکی هست.

سفارش طراحی مانتو مجلسی و عروسکی

همه مون توی کمد لباس مون چند تا مانتو مجلسی یا عروسکی هم داریم. خیلی از مجالس هست که به دلایل مختلفی ترجیح می دیم به جای پوشیدن لباس مجلسی از مانتو مجلسی استفاده کنیم. این مانتوها رو می شه با پارچه های مختلف مجلسی مثل حریر، تور، گیپور و.. تهیه کرد و یا حتی با پارچه های خیلی ساده. هم چنین مانتو مجلسی می تونه طرح های خیلی مختلفی داشته باشه.
کلا خوبه بدونین که لباس دنیای گسترده ای داره یعنی تنها به این دلیل که شما قراره مانتو مجلسی بپوشین مجبور نیستین حتما پارچه گیپور بخرین! توی تهیه هر لباسی ما دو آیتم مختلف داریم یکی پارچه س و اون یکی طرح. شما می تونین حتی روی یه پارچه ساده هم طرحی از مانتو رو پیاده کنین که یه مانتوی مجلسی شیک و خاص ازش دربیاد. خلاصه که خیالتون راحت، این جا یعنی تو دنیای فشن کلا دست تون بازه. راستشو بخواید ما هم توی مزون رمافشن عاشق خلاقیت و ایده های جدیدیم که واستون اجرا کنیم.
طراحی مانتو مجلسی خودش می تونه به شکل عروسکی هم باشه. این موضوع هم دقیقا به همون موردی بر می گرده که گفتیم دست تون توی دنیای لباس و فشن بازه. البته مانتوهای عروسکی برای استایل های مختلفی حتی برای استایل های خیابون هم طراحی می شن.

سایت طراحی مانتو مجلسی و عروسکی - مزون رمافشن
سایت طراحی مانتو مجلسی و عروسکی

مانتو مجلسی من چطوری می تونه جذاب تر باشه؟

یه واقعیتی رو بهتون بگیم؟
یه لباس زیبا نمی شه مگه این که یه نفر یا یه تیم هنرمند و مجرب پشتش باشه.
دیدی بعضی لباس ها پارچه های گرون قیمتی دارن اما اصلا قشنگ نیستن؟ چرا؟ می تونه خیلی دلایل مختلفی داشته باشه.

  • هر پارچه زیبایی رو نمی شه برای هر مانتویی استفاده کرد، یعنی می شه ولی توقع یه مانتوی خاص و جذاب نمی شه ازش داشت.
  • طرح و پارچه باید با هم هماهنگ باشن. اگه مانتوی من قراره کاملا شق و رق بایسته خب قطعا نمی شه با یه پارچه لطیف و ریزش دار اونو اجرا کرد. یعنی می شه ولی باید با شق و رق بودنش خداحافظی کنی!
  • استایلینگ هم خودش هر جا بحث لباس هست، خیلی مهمه.

یعنی چی؟
یعنی شما اگه بهترین و زیباترین مانتو مجلسی رو نتونی با کفش، کیف و اکسسوری های مناسب دیگه به خوبی ست کنی، زیباییش به اندازه کافی دیده نمی شه. استایلینگ خودش یه دانش و تخصصه.

نگران نباشین. وقتی طرح تون رو به ما سفارش می دین یا این که علاوه بر اون اجراش رو هم به ما می سپرین، براتون مشاوره رایگان داریم. خیلی دوستانه هر چی که لازم هست در مورد چطور پوشیدن لباس تون بدونین رو هم در اختیار شما قرار می دیم.

ضمانت سفارش طراحی در مزون رمافشن
ضمانت سفارش طراحی در مزون رمافشن

پارچه مناسب برای مانتو مجلسی و طراحی عروسکی

می خواید وقتی وارد مجلس می شید مانتوتون بدرخشه؟ یا این که دوس دارید پارچه ش ساده باشه؟ یا یه چیزی بین این دو تا؟
می خوای مانتوت کاملا توی یه فرم خاصی بایسته یا دوست داری یه حالتی باشه که پارچه ش لایه لایه بیافته روی هم؟

جواب این سوالا و خیلی سوالای دیگه باعث می شه متوجه بشیم چه پارچه ای برای مانتوی مجلسی شما مناسبه.

بازم می گیم دنیای لباس دنیای خیلی بزرگیه و همه چیز به سلیقه شما بستگی داره.
ما توی مشاوره های رایگانی که باهاتون داریم متوجه می شیم که اولا شما چی می خواید و بعد سعی می کنیم با دانش و تجربه مون تو زمینه سفارش  طراحی لباس و اجراش، اون چیزی که می خواید رو به شکلی کاملا حرفه ای بهتون تحویل بدیم.
در مورد پارچه نگران نباشین، ما راهنمایی تون می کنیم. اگر مایل باشین می تونین انتخاب پارچه مناسب رو به همکاران مون بسپرین و از این بابت دردسری نداشته باشین.

پارچه مناسب برای مانتو مجلسی و طراحی عروسکی
پارچه مناسب برای مانتو مجلسی و طراحی عروسکی

طراحی و دوخت مانتو عروسکی و مجلسی

توی رمافشن به شکلی کار می کنیم که هیچ چیز سخت و خشک نیست، در حقیقت این ذات هنره و نمی تونه جز این باشه. برای همین ما هیچ قانون سخت و خاصی نذاشتیم.
هم زمان که اطلاعات لازم رو در اختیار شما قرار می دیم، دست تون رو هم کاملا باز می ذاریم.

• شما می تونین طرح مانتوی مد نظرتون رو از ما تحویل بگیرین و بعد به خیاطی که می خواید بسپرید تا اجراش کنه. در این صورت حتما پیشنهاد می کنیم حواستون به این نکته مهم باشه که خیاطی کاملا حرفه ای انتخاب کنین.
• حالت بعدی هم اینه که طرح و اجراش هر دو رو به ما بسپرین. در این صورت دوخت مانتو مجلسی یا عروسکی تون هم با خود ما خواهد بود.
کلا به این نکته توجه کنین که اگه می خواید یه مانتوی خاص و جذاب داشته باشین لازمه که هم طرح زیبایی انتخاب کنین و هم دوخت با کیفیتی روش اجرا بشه. زیباترین طرح ها با یه دوخت غیر حرفه ای، مطمئنا زیباییش رو از دست میده. از طرف دیگه حتی یه دوخت خیلی حرفه ای هم وقتی طرح قابل عرضی نداشته باشین، نمی تونه نتیجه جذابی داشته باشه.

جهت سفارش طراحی مانتو با ما از این طریق در ارتباط باشید.

امتیاز دهید !