ست مانتو کرم با شلوار لی

ست مانتو کرم با شلوار لی

ست مانتو کرم با شلوار لی


در دنیای امروزه ست کردن لباس یک مورد بسیار مهم شده است افراد برای خریدن کردن لباس اول به این فکر می کنند که چگونه  مدل لباس یا رنگ ان را باهم ست کنند بعد به سراغ خرید ان می روند . در گذشته از ست کردن لباس زیاد استقبال خاصتی نمی شد هر مدلی را می پوشیدند و به ان توجه نمی کردند که  رنگ  یا مدل مانتو  ان ها باشلوارشان ست است یا نه .

کلا در ان زمان  به این بحث ها اهمیت زیادی نمی دادند ولی در این زمان ست کردن لباس یا مطابق مد سال باشند برایشان خیلی اهمیت دارد  شاید در مهمانی ها، خیابان ها ، اطرافیان و….. شاهد ست کردن لباس ان ها بوده اید ک در هر زمان و موقعیت خاصی  لباس ها متنوع خود را باهم ست می کنند.

ست کردن لباس هم بسیار جذاب و زبیا می باشد که وقتی از لباسی می خواهید استفاده کنید بهتر است مدل یا رنگ لباس ها باهم هم خانی داشته باشند این طوری طرز لباس پوشیدن شما جالب به نظر می رسد تا اینکه هر لباس شما یک رنگ باشد و مدل ان ها هم با هم تتابق نداشته باشد این گونه لباس پوشیدن اصلا جالب به نظر نمی رسد.

ست مانتو کرم با شلوار لی
ست مانتو کرم با شلوار لی

مانتو کرمی

در این قسمت قصد داریم برای خانم ها و دختران خوش سلیقه و مد پسند در مورد ست کردن مانتو کرم با شلوار لی یا شلوار های گوناگون  توضیحات لازم را بدهیم. در همه ای پوشاک ها مانتو و شلوار مهم ترین و اصلی ترین  لباس ها برای بانوان می باشند اگر می خواهید استایل خاص و جذابی را برای خود انتخاب کنید باید برای پیدا کردن مدل و رنگ مانتوی وشلوار خود وقت بیشتری بگذارید چون مانتو و شلوار بسیار مهم می باشند در استایل شما و در ترکیب رنگ ان ها باید حساسیت  ویژه نشان دهید تا ترکیب خاصی  برای خود ایجاد کنید .

مانتوی کرمی رنگ از انواع مختلفی برخوردار می باشد برای مثال کرمی تیره، کرمی  روشن، کرمی نخودی رنگ ، شتری رنگ و …..  می باشد و شما با توجه به سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها یک مدل مانتوی کرمی با تناژ متفاوت انتخاب کنید. وقتی که مانتو کرمی با تناژ مورد علاقه خود را پیدا کردید حالا باید به فکر این باشید که چه شلواری انتخاب کنید که به مانتوی شما بیاید.

ست مانتو کرم با شلوار لی
ست مانتو کرم با شلوار لی

مانتو کرمی را به چه رنگ هایی ست کنیم

مانتوی کرمی را می توانید با  لباس هایی  با رنگ هایی مثل خنثی کننده ، سرد و گرم ست کنید .اگر می خواهید استایل جالبی داشته باشید با مانتوی کرمی می توانید از شلوارهایی با رنگ های ابی، سبز، سرمه ای، خاکستری  استفاده کنید .

اگر از مانتوی کرمی جلو باز استفاده می کنید می توانید برای زیر مانتوی خود از لباس هایی با رنگ های سرخابی، ارغوانی، زرشکی ، صورتی و…… انتخاب کنید . و می توانید از رنگ های خنثی کنند هم استفاده کنید مثل خاکستری، طوسی و…… که ترکیب جالبی را ایجاد می کند .

مانتو های کرمی به چند صورت می باشد برای مثال مانتو به صورت کتی، مانتو جلو باز، جلو بسته و…. که این مانتو ها را با توجه به اندام های خود می توانید انتخاب کنید البته بیشتر سلیقه شما مهم می باشد .

اگر می خواهید از مانتو های جلو باز استفاده کنید بهتر است  شلوارلی هایی با رنگ های ابی یا سرمه ای را انتخاب کرده ، شلوار لی با مانتوی  کرم خنثی کننده است و ترکیب جالبی را ایجاد می کند .  البته رنگ های مانتو شلوار برای ست کردن خیلی مهم است ولی باید روی مدل ان ها هم توجه ویژه ای بکنید برای مثال مانتو های کتی با شلوار لی دمپا ، مانتو جلو باز با شلوار دمپا ویا شلوار لی ها لول ، مانتو جلو بسته با شلوار های لول و……. بسیار ترکیب جذابی را ایجاد می کند.

ست مانتو کرم با شلوار لی
ست مانتو کرم با شلوار لی

انتخاب شال برای مانتو کرمی و شلوار لی

مانتو کرم یکی از رنگ های پر طرفداری برای بانوان می باشد اگر به لباس های بانوان دقت کنید قطعا یک مانتوی کرمی بین لباس های ان ها وجود دارد . در قسمت های قبلی  تمام موارد  راجب  انواع مختلف تناژ رنگ کرمی، مدل مانتو، شلوار هایی که به این مانتو می اید توضیح داده ایم .

در مطالب بالا مانتو کرمی با شلوار لی را برای یک ست جذاب انتخاب کرده ایم در این قسمت می خواهیم راجب شال که به این استایل هم خانی  داشته باشد توضیح بدهیم . هنگامی که می خواهید برای این استایل شال انتخاب کنید باید به دو مورد بسیار مهم توجه ویژه داشته باشید یکی اینکه رنگ شال باید به  پوست و لباس شما بیاید امکان دارد یک شالی را انتخاب می کنید به لباس شما می اید ولی به صورت شما نمی اید این مورد زیاد جالب نمی باشد باید وقتی می خواهید لباسی را انتخاب کنید از همه جوانب به ان نگاه کنید .

برای انتخاب کردن شال برای این استایل باید ببینید رنگ پوست شما سرد یا گرم است یا به طور کلی پوست تیر یا روشنی دارید . برای انتخاب شالی که به مانتوی کرمی بیاید باید از رنگ هایی مانند رنگ طوسی، رنگ سفید، رنگ مشکی، زرشکی سیر، ابی، سرمه ای، گلبهی و. …  استفاده کنید البته دوباره روی این موضوع تاکید می کنم که باید هم باتوجه به لباس شما و پوست شما باشد .

یک مورد دیگر این می باشد که برای مانتوی کرمی رنگ بهتر است ، از شال های رنگ روشن استفاده نکنید از شالی هایی با رنگ های تیره را انتخاب کنید مثل ابی   پررنگ ، مشکی ، سرمه ای ، خاکستری و….  که جلوه زیبایی داشته باشد . امروزه مد های زیادی به بازار عرضه شده است  برای مثال شال های پلنگی که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده برای این استایل می توانید از شال های پلنگی هم استفاه کنید که بسیار جذاب می شود .

ست مانتو کرم با شلوار لی
ست مانتو کرم با شلوار لی

سخن پایانی

لازم به ذکر است بگوییم  درهمه مطالب بالا راجب استایل مانتو کرم با شلوار لی تمام توضیحاتی که واجب و مهم بوده را داده ایم اگر با دقت فراوان این مطالب را مطالعه کنید می توانید استایل خوبی را برای خود رقم بزنید .

اگر مانتوی کرم در لباس های خود دارید یا می خواهید خریداری کنید  بهتر است همراه ان از شلوار لی های ابی پر رنگ  یا کم رنگ استفاده کنید چون این شلوار ها بیشتر از شلوار های دیگر به مانتو های کرم می اید و باید شالی را پسند کنید که هم مطابق لباس هایتان باشد وهم رنگ پوست شما اگر در غیر این صورت انتخاب کنید شاید دیگر استایل شما جذاب به نظرنرسد .

البته همه لباس هایی که خریداری می کنید بستگی به اندام شما هم دارد که چه مدل مانتو و شلواری را برای خود در نظر دارید پس در اولین مرحله باید رنگ ان ها را انتخاب کنید و بعد مدل ان و بعد از دو مرحله سعی کنید تمام لباس های شما سر تا پا باهم ست باشد. امیدوارم همه توضیحاتی که داده ایم برای شما مفید باشد و بهترین نتیجه را گرفته باشید و یک استایل جذاب و زیبایی را برای خود و دختران خود رقم بزنید.

۳/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *