راهنمای خرید مانتو شب عیدی

مانتو عید

مانتو عید


شما دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد فرصت و وقت بیشتری را برای خرید یک مانتوی خوب و عالی چه در خیابان ها و چه در کانال های تلگرامی و پیج های اینستاگرامی دارید که می توانید از بخش مدل مانتو های سایت رما دیدن فرمایید. با ما همراه باشید برای خرید مانتو شب عید مناسب شما.

مانتو مجلسی
مانتو مجلسی

چند نکته برای خرید و دوخت مانتو

• دقت کردن در انتخاب و نوع پارچه که مد روز باشد برای دوخت و خرید یک مانتو مجلسی شیک و زیبا برای عید است.
• خانم های قد بلند و چاق نباید مانتو های کوتاه بپوشند.
• خانم هایی که قد کوتاه دارند مانتو هایی که مدل آنها کتی و کوتاه باشد برای آن ها مناسب می باشد.
• برای خرید مانتوی شب عید می ‌توانید مطابق با رنگ سال مانتو را انتخاب کنید.
• هنگام خرید مانتو به رنگ و شکل اندام خود دقت کنید مثلاً مانتو رنگ شاد برای خانم های چاق مناسب نیست زیرا اندام بالا تنه آنها را چاق تر نشان می دهد.
• خانوم های لاغر باید مانتو های رنگ شاد را انتخاب کنند.
• شما خانم عزیز اگر قصد خرید مانتوی رنگ مشکی را دارید می توانید مانتوی مشکی با پارچه های گلدار با رنگ طلایی را انتخاب و خریداری کنید. این مدل مانتو شما خانم عزیز را لاغر تر از آنچه که شما دوست دارید نشان می دهد و با انواع مختلفی از شال و روسری های رنگی مانتوی خود را می توانید ست کنید.
• مانتو هایی که طرح های سنتی، اسلیمی و کاشی هم دارند را هم می توانید انتخاب کنید و خرید داری کنید.
• مانتو های حریر جز مانتو های جدید و مجلسی هستند این نوع مانتو ها در مدل ها و طرح های زیبایی دوخت می شود و در بازار پخش و به فروش میرسد که هر کدام از این نمونه مانتو ها حریر طرفداران ویژه خود را دارند و شما می توانید از این مدل مانتو هم خرید داری کنید. مانتو های حریر را می توان با مخلوطی از انواع پارچه های نازک هم انتخاب و خریداری کرد و هم چنین در دوخت مانتو های حریر از پارچه هایی که رنگ های مختلفی دارند و پارچه های ساده و تک رنگ به کار رفته هم می توان خرید داری کرد که این نوع مانتو ها مجلسی، برای مهمانی رفتن و اماکن عمومی می توان استفاده کرد. در فصل تابستان شما می توانید مانتو های حریر با رنگ روشن را خریداری کنید زیرا مانتو های حریر با رنگ روشن گرما را جذب خود نمی کند.
• مانتو هایی که خطوط عمودی دارند مناسب برای خانم هایی است که قد آنها کوتاه است زیرا وقتی که به خانم هایی که این نوع مانتو را پوشیده‌ اند نگاه می کنیم این خطوط باعث می شود که قد آن ها بزرگتر نشان داده شود. به خانم های قد بلند سفارش می کنیم که از این نوع مدل مانتو ها خرید داری نکنند چون پاهای خانم های قد بلند در این نوع مدل مانتو بلندتر جلوه داده می شود.
• خانم ها دوست دارند مانتویی را خرید داری کنند که برای دید و بازدید و مهمانی های عید نوروز دست و پا گیر نباشد تا بتوانند از مهمان های خود پذیرایی کنند.
• مانتو های مجلسی تزیینات ویژه ی خود را دارند که می توانید شال و روسری، شلوار و کفش های خود را با مانتوی خود ست کنید و اگر می ‌خواهید که مانتوی رنگ مشکی با طرح های گلدار خریداری کنید می ‌توانید آن را با روسری های گلدار یا نقره یا طلایی ست کنید.
• مانتو هایی که خطوط آن ها افقی است برای خانم های قد کوتاه و چاق خوب نیست چون وقتی که به آنها نگاه می کنیم حرکت چشم به سوی کناره های مانتو می رود و سبب می شود که اندام این خانم ها چاق تر و کوچکتر به نظر ما برسد هنگام خرید مانتو به غیر از نکات گفته شده به رنگ پوست خود هم دقت کنید و سعی و تلاش کنید که مانتویی را خریداری کنید که با رنگ پوست شما هماهنگی داشته باشد.
• اگر دوست دارید که تیپی اسپرت و دخترانه داشته باشید می توانید از مدل های مانتو نخی ساده یا طرح های دخترانه استفاده کنید و اگر دوست ندارید این نوع مدل تیپ را داشته باشید می توانیم مانتو های گیپور خرید داری کنید.

انواع مانتو سایت رما فشن

یکی از دلایل مهم پوشش برای مردان ایرانی طرز لباس پوشیدن خانم های آنها است که دوست دارند اندام همسران آنها کمتر به چشم بیاید پس ما شما به بازدید کردن از سایت رما راهنمایی می کنیم.
این نوع مانتو ها یکی از ضروری ترین لباس ها برای خانم ها است پس هر خانومی لازم است که در کمد خود چند تا از این مانتو های مجلسی داشته باشد.

مانتو های رما فشن
مانتو های رما فشن

اگر شما خانم عزیز لاغر هستید می توانید از مانتو های مجلسی طرح دار استفاده کنید و اگر چاق هستید می ‌توانید مانتو های مجلسی ساده خریداری کنید زیرا این مانتو های مجلسی طرح دار شما را درشت تر از آنچه که هستید نشان می دهد.
ست کردن مانتو مجلسی با سایر لباس ها که میخواهیم بپوشیم اهمیت خیلی زیادی دارد که شما می توانید مانتوی مجلسی خود را با روسری ساده و یک شلوار تک رنگ بپوشید و در صورت دلخواه رنگ کفش خود را می توانید با رنگ مانتو ست کنید که در این حالت، تیپ شما را زیبا و کامل می کند.

همچنین اگر مانتوی مجلسی ساده را انتخاب و خریداری کرده‌ اید می ‌توانید روسری شلوار خود را طرح دار با مانتو ست کنید و بالعکس اگر مانتوی مجلسی طرح دار را خریداری کرده اید برای جلوگیری از شلوغ به نظر رسیدن تیپ تان می توانید یک روسری ساده و تک رنگ را با مانتو ست کنید.

به این نکته درباره مانتوی مجلسی توجه داشته باشید که اگر می ‌خواهید تیپ شما خوب و زیبا باشد باید سایز مانتو را متناسب با سایز اندام تان انتخاب کنید و از خریدن مانتو های تنگ یا خیلی گشاد خودداری نمایید زیرا خریداری کردن این نوع مانتو ها اندام شما را زشت جلوه می دهد.

امتیاز دهید !

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *