پیش اومده که حس کن ی به اندازه کافی دیده نمیشی؟
میدونی که این موضوع به صورت مستقیم به استایل و لباستان مربوط است؟
بیا بهت بگم چی کار باید کرد☺.

چیکار کنیم بیشتر بهمون توجه بشه ؟_ مزون رمافشن
چیکار کنیم بیشتر بهمون توجه بشه؟

موضوع مهمی هست! موضوع پوشیدن لباس مناسب توی موقعیت مناسب ، اون قدر مهم که مشخصا روی برداشت دیگران از تو اثر میذاره.
خیر خوب این که به راحتی میشه این موضوع رو کنترل کرد🤔.

سفارش طراحی لباس _ مزون رمافشن

لباس همیشه توی معرفی ما نقش مهمی داره! اولین چیزی که از ما به نمایش گذاشته میشه لباس
مون هست، قبل از این که در مورد شخصیت، عقاید و افکارمون چیزی گفته بشه، قبلش لباس یه
سری حرف ها رو زده …
برای همین هست که ما تو مزون طراحی لباس رمافشن ، تمام سعی مون این هست که لباس مناسب
و برازنده ای برای شما آماده کنیم😍.

سفارش طراحی لباس
سفارش طراحی لباس

لباس منحصر به فرد تو طراحی میشه

جذابیت این شکل سفارش در اینه که تو به راحتی میتونی لباس مخصوص به خودت رو داشته باشی. لباسی که هیچ جای دیگه دیده نمی شه و در واقع یکی از مشخصه های خود شما محسوب میشه. این لباس مخصوص خود شما طراحی و دوخته میشه، در حالی که حتی جزئی ترین بخش هاش رو هم خودت انتخاب می کنی که چه طرحی داشته باشه.🪡

میدونی که لباس علاوه بر سلیقه، میتونه حتی نشون دهنده عقاید، تفکر و جهان بینی ما هم باشه؟ در واقع ما آگاهانه یا ناآگاهانه، با انتخاب لباس هامون، همه این موارد رو در مورد خودمون، به بقیه آدما نشون می دیم. پس چه بهتر که آگاهانه اثری که میخوایم بذاریم رو بذاریم. مثلا یه مدیر، لباسش باید نشون دهنده جایگاهش باشه. یه هنرمند، یه کارمند و هر آدم دیگه ای توی هر نقشی، هم همین طور.

لباس همیشه توی معرفی ما نقش مهمی داره! اولین چیزی که از ما به نمایش گذاشته میشه لباس مون هست، قبل از این که در مورد شخصیت، عقاید و افکارمون چیزی گفته بشه، قبلش لباس یه سری حرف ها رو زده و تمام!

برای همین هست که ما توی رما ، تمام سعی مون این هست که لباس مناسب و برازنده ای برای شما آماده کنیم.❤

سفارش طراحی پوشاک
سفارش طراحی پوشاک

ما طراحی حرفه ای برات انجام می دیم

شاید برات سوال باشه که مگه فرقی می کنه؟ طراحی مگه حرفه ای و غیر حرفه ای داره؟ بله وقتی لباس روی کاغذ یا توسط نرم افزار طراحی میشه، بهتر میشه به جزئیاتش پرداخت. علاوه بر اون، شما خودت میتونی این طرح رو ببینی و قبل از این که اجرا بشه، نظرت رو در موردش بگی.
دیدی یه وقت میری خیاطی، مدل دلخواه خودت رو میگی، بعد یه چیزی تحویل میگیری که شوکه میشی؟😤
اینجا با طراحی دقیق، ما جلوی این اتفاق رو می گیریم، چون دوست داریم حست خوب باشه و دقیقا همون لباسی رو تحویل بگیری که میخوای.😍

سفارش طراحی پوشاک خاص _ مزون رمافشن
سفارش طراحی پوشاک خاص

مراحل انجام سفارشات vip رو در ادامه میتونید بخونید.

سفارش طراحی لباس خاص - مزون رمافشن
سفارش طراحی لباس خاص

سفارش طراحی لباس مزون رمافشن
سفارش طراحی لباس مزون رمافشن

سفارش طراحی لباس خاص شما

شما می تونید لباس مخصوص به خودتون رو داشته باشین. برای این کار طراحان ما ابتدا به سلیقه و نیاز شما توجه می کنن.
منظورمون چیه؟
مثلا شما می گید لباسی برای جلسات رسمی احتیاج دارم. این نشون دهنده نیاز شماست.
وقتی در این مورد صحبت می کنین که چه رنگی دوست دارید و مثلا دلتون می خواد قد کت یا مانتو چه اندازه باشه، پای سلیقه شما وسط میاد. ولی آیا همین دو مورد کافیه؟
از نظر ما کافی نیس. وقتی به ما سفارش طراحی لباس می دید ، سلیقه و نیازتون مشخص می شه ، ما به این فکر می کنیم که این لباس چطور باید دوخته بشه که توی بهترین حالت ممکن  اون رو تَن کنین؟

در مورد ایرادهای اندامی چیزی می دونید؟مثلا برای شما که اندام تون ساعت شنی هست می شه روی قسمت کمر مانور داد ولی اگر اندام تون به شکل سیب باشه، انجام این کار اصلا جذاب نیس! داشتن دانش و تجربه تو زمینه طراحی لباس و البته انجام طراحی های مختلف برای افراد با اندام های مختلف، باعث شده تا طراحای ما استعداد و توانایی بالایی تو همه این زمینه ها داشته باشن.
به صورت کلی شما می تونین طرح دلخواه تون رو برای انواع لباس مردانه، زنانه و بچه گانه به ما سفارش بدید.🥰

پوشیده شدن ایراد اندامی در سفارش طراحی لباس _ مزون رمافشن
پوشیده شدن ایراد اندامی در سفارش طراحی لباس _ مزون رمافشن

ممکن هست خودتون ایده ای داشته باشین. شاید هم بخواید ۰ تا ۱۰۰ کار رو به ما بسپرید و به سلیقه و دانش مون اعتماد کنین. اصلا شاید بخواید کار رو به ما بسپرید اما توی مراحل مختلف نظر خودتان هم دخیل باشه. همه این موارد برای شما امکان پذیر هس چون ما دوست داریم لباس تون رو همراه با حس خوب بپوشین. ما می دونیم که هر فرد دنیای خودش و رویاهای خودش رو داره.
نکته مهمی که باید بدونید این هس که شما می تونید طراحی و اجرای لباس تون، هر دو رو از ما بخواید یا این که تنها طراحی را به ما بسپرید و خودتان برای دوخت اون فکری بکنید.

پارچه موضوع مهم پس ازطراحی

بعد از این که به نتیجه رسیدیم چه طرحی برای لباس شما مناسب هست، نوبت به انتخاب پارچه مناسب می رسه.
شما می تونید خودتون پارچه رو تهیه نموده و در اختیار ما قرار بدین. در این صورت ما در مورد چگونگی تهیه و نوع پارچه مد نظر راهنمایی تون خواهیم کرد. در صورتی که مایل باشید می تونید تهیه پارچه مناسب رو هم به ما بسپرید.✅

پارچه ها خودشون دنیایی شگفت انگیزی هستن. از نظر ما همه پارچه ها زیبا هستنن مگه این که در جایی و برای لباسی استفاده بشن که کاربردشون نیسj. در حقیقت طراحان و خیاطان کم تجربه با استفاده نادرست از پارچه ها باعث می شن بعضی از پارچه ها بد و زشت به نظر برسن. موارد زیادی توی انتخاب مناسب یه پارچه دخیل هس که هر چه تجربه بیشتری داشته باشین، انتخاب تون هم بهتر می شه.
شما می دونین میزان آبرفت و اتوپذیری پارچه های مختلف چطوره؟ در مورد کیفیت و ماندگاری پارچه ها چطور؟ برای استایل ها و طرح های مختلف می شه پارچه های گوناگونی انتخاب کرد و همه چیز بستگی به طرح لباس و سلیقه شخصی شما داره.✂

انتخاب نوع پارچه در سفارش طراحی لباس - مزون رمافشن
انتخاب نوع پارچه در سفارش طراحی لباس

دوخت تمیز معجزه می کنه

تا به حال عبارت ” لباس توی تنش میرقصه” رو شنیدین؟ لباسی می تونه روی تن شما خوش بنشینه یا به اصطلاح برقصه که دوخت کاملا تمیز و مناسبی داشته باشه. تمامی موارد قبلی از جمله طرح زیبا و انتخاب پارچه مناسب هم قطعا توی زیبایی و خوش حالت بودن یک لباس موثره.✅
می دونیم که حداقل چند بار تا به حال لباس هایی رو از نزدیک دیدین که به شکل مناسبی دوخته نشده . لایی هایی که خیلی زود وا میره، دوخت های نامنظم سرآستین یا پایین لباس و خیلی موارد دیگه از جمله ایراداتی هس که توی لباس ها مخصوصا لباس هایی که به صورت عمده تولید می شن، زیاد دیده می شه.

 

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)