ست کردن زیورآلات با مانتو

ست زیورآلات با مانتو

ظاهر هر فردی بر اطرافیانش و کسانی که با او در ارتباط هستند، اثرات زیادی دارد. انسان‌ها از دیدن کسانی که استایل زیبایی دارند خوشحال می‌شوند و اهمیت آن‌ها را در این بخش به دیگر موارد نیز تعمیم می‌دهند. به همین دلیل است که افراد خوش پوش و کسانی که به ظاهر آراسته و مرتب خود اهمیت می‌دهند، همواره در جمع‌ها و محیط‌های گوناگون مورد تحسین واقع شده و اشخاص تمایل زیادی برای ارتباط گیری با آن‌ها را از خود نشان می‌دهند. در این میان برای داشتن استایلی بی‌نقص، توجه به ظریف‌ترین نکات هم حائز اهمیت خواهد بود. ساده‌ترین بخش‌ها مانند اکسسوری و ست زیورآلات با مانتو اگر به درستی انتخاب شوند، به واقع تاثیر شگرفی در بیشتر شدن زیبایی استایل خواهند داشت. چرا که گاهی یک گردنبند می‌تواند سادگی پوشش را تحت و الشعاع خود قرار داده و از آن استایل، ظاهری بسیار فاخر بسازد. از این رو داشتن آگاهی در این زمینه برای هر فردی که به سبک لباس خود اهمیت می‌دهد، مسئله مهمی است.

 

ست زیورآلات با مانتو
ست زیورآلات با مانتو

اصول مهم در ست کردن زیورآلات با مانتو

برای اینکه به یک ظاهر درست و اصولی رسید، باید به همه نکات در کنار یکدیگر توجه نمود و آن‌ها را در راستای تاثیراتی که بر همدیگر خواهند داشت، ترکیب کرد. از این رو در ابتدا مهم است که این استایل برای چه محیطی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر محیط مورد نظر رسمی بوده و قرار است در مکانی باشید که به استایل رسمی نیاز دارید، بهتر است پس از انتخاب لباس، برای انتخاب ست زیورآلات با مانتو به سمت گزینه‌هایی بروید که زرق و برق بیشتری دارند. مواردی که در عین حال اصالت را نیز نشان دهند. در گام اول سعی کنید که از محصولات اصل چون طلا و سنگ‌های قیمتی استفاده کنید و در صورت عدم تهیه، مواردی را انتخاب کنید که به محصول اصیل شبیه‌تر باشند. اما اگر قرار است به مراسم مهمانی دوستانه‌ای بروید، انتخاب‌ها متفاوت می‌گردد. در این صورت نیازی به زیورآلات پر زرق و برق نیست و می‌توانید انواع محصولات چون: دستبند، گردنبند، گوشواره، انگشتر و یا مواردی از این قبیل را به دلخواه و متناسب با رنگ استایل خود مورد استفاده قرار دهید. در این سبک چون محیط دوستانه است و استایل نیز به سمت راحت سوق دارد، میزان انتخاب‌ها بیشتر بوده و می‌توان موارد زیادی را امتحان نمود. اما اگر می‌خواهید بهترین گزینه‌ها را به دست آورید، مجموعه حرفه‌ای رما فشن عالی‌ترین انتخاب برای دستیابی به یک استایل خاص و ماندگار می‌باشد.

 

ست زیورآلات با مانتو مجلسی
ست زیورآلات با مانتو مجلسی

زیورآلات مناسب استایل شلوغ و رنگی

زمانی که در پوشش خود همه لباس‌ها را ساده و به دور از رنگ‌های زیاد و طرح‌های فراوان انتخاب کنید، بهترین موقعیت است که در ست زیورآلات با مانتو جسارت به خرج داده و جذاب‌ترین‌ها را مورد استفاده قرار دهید. در واقع این کار باعث می‌شود در عین سادگی و ظرافت، دلربا و خیره کننده به نظر برسید. اما زمانی که لباس‌های منتخب شما دارای طرح‌های شلوغ باشند و یا از رنگ‌های زیادی در ساخت آن بهره گرفته شده باشد؛ انتخاب اکسسوری‌های شلوغ اصلا توصیه نمی‌شود. چرا که وجود نقش نگار در تمام بخش‌های استایل باعث ایجاد تاثیر منفی بر اطراف می‌شود. به همین دلیل هرگاه استایلی پر نقش و شلوغ را انتخاب کردید، حتما زیورآلات ساده و محدود را برای تکمیل استایل استفاده نمایید.

 

ست کردن زیورآلات با مانتو طرحدار
ست کردن زیورآلات با مانتو طرحدار

 

ست کردن زیور آلات متناسب با حالت صورت

یکی دیگر از مواردی که باید حتما دقت ویژه‌ای بدان داشت، توجه به حالت چهره می‌باشد. شکل صورت فرد یکی از المان‌هایی است که در انتخاب نوع زیورآلات تعیین کننده می‌باشد. اگر جز افرادی هستید که صورت گردی دارید، بهتر است در استایل خود به سراغ گوشواره‌های گرد و بزرگ و به طور کلی جواهراتی که در این سبک هستند، نروید. برعکس این دسته از موارد متناسب افرادی با صورت کشیده خواهد بود. برای ترتیب دادن یک ست زیورآلات با مانتو در بهترین حالت، دقت در این جزئیات نیز مهم می‌باشد. همچنان که پیشنهاد می‌کنیم آن دسته از اشخاص دارای گردن کشیده در زمان استفاده از گردنبند، گزینه‌هایی را منتخب قرار دهند که به محدوده گردنشان نزدیک‌تر باشد و از زیورآلات با زنجیر بلند دوری کنند. ضمن اینکه سایز صورت نیز در انتخاب‌ها تاثیر گذار خواهد بود. هرچه اندازه صورت کوچک‌تر و ظریف‌تر باشد، بهتر است اکسسوری مورد نظر ظریف‌تر و یا جزئیات ساده انتخاب شود و در طرف مقابل نیز می‌توان بنا به اندازه، از جواهراتی با نگین‌ها و جزئیات درشت‌تر بهره برد. رسیدن به اینکه کدام اکسسوری بهترین گزینه است، نیازمند تجربه و دانش می‌باشد. در تیم حرفه‌ای رما فشن استایلیست‌ها می‌توانند بهترین راهنمایان و مشاوران در این زمینه برای شما باشند.

ست کردن زیورآلات متناسب چهره
ست کردن زیورآلات متناسب چهره

تاثیر رنگ‌ها در انتخاب زیورآلات مناسب

رنگ‌ها یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها در استایل می‌باشند. اینکه چطور می‌توان به یک ست مناسب و زیبا رسید، کاملا به این بستگی دارد که شما تا چه میزان از دانش ترکیب رنگ‌ها برخوردار باشید. این علم تنها مختص به حیطه لباس‌ها و پارچه‌ها نیست. بلکه در هر بخشی حتی ست زیورآلات با مانتو هم رنگ شناسی یک اصل مهم به شمار می‌رود. در زمان انتخاب اکسسوری متناسب، باید به رنگ آن و ترکیبش با سایر بخش‌ها در استایل نیز توجه نمود تا بتوان به سبکی بی‌نقص و کم نظیر دست یافت. از این رو زمانی که می‌خواهید پوشش خود را با اکسسوری ست کنید، به این امر نیز توجه ویژه داشته باشید. برای نمونه زمانی که پوششی در یک طیف رنگ خاص انتخاب می‌کنید، می‌توانید زیورآلات دلخواه را در همان رنگ به سمت تیره‌تر و یا روشن‌تر انتخاب نمایید. اگر رنگ منتخب شما صورتی است می‌توان جواهراتی در همین رنگ به صورت روشن و یا تیره را ست نمود. اگر مانتو شما دارای طرح می‌باشد و کار شده است، می‌توان از طرح‌های به کار رفته در آن ایده گرفت و بنا بر همان طرح و رنگ زیورآلات را انتخاب کرد. این گونه هم انتخاب خوبی صورت گرفته است و همچنین ارتباط درستی در بین بخش‌های مختلف به وجود می‌آید. توجه به این نکات است که شما را به یک فرد شیک پوش تبدیل می‌کند. در مجموعه رما فشن، تمامی این نکات در نظر گرفته شده و طبق آن استایل‌های زیبا و خیره کننده‌ای از ست زیورآلات با مانتو به وجود می‌آیند.

 

امتیاز دهید !

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *