ست نارنجی و کرم در مانتو

نمونه ست نارنجی و کرم

نمونه ست نارنجی و کرم


ست نارنجی و کرم در مانتو را می‌توان جزء ست‌های بسیار خواستنی در نظر گرفت. رنگ نارنجی یکی از رنگ‌های سرزنده و شادی است که تمامی افراد در هر سنی مشتاق استفاده از این رنگ هستند. البته ناگفته نماند که رنگ کرم نیز هارمونی حیرت انگیزی را به وجود می‌آورد. اما حقیقتا بسیاری از ما نحوه اصولی ست کردن لباس را نمی‌دانیم. علاوه بر روانشناسی رنگ‌ها به خوبی آگاه نیستیم که کجا و چگونه باید از چه رنگی استفاده کنیم. ما در این مقاله قصد داریم شما کاربران عزیز را، با نحوه ست کردن صحیح رنگ‌های نارنجی و کرم در مانتو به صورت کاملا ماهرانه آشنا کنیم.

نمونه ست نارنجی و کرم
نمونه ست نارنجی و کرم

اصول ست کردن لباس

حال که می‌خواهیم در مورد ست نارنجی و کرم در مانتو صحبت کنیم، شما باید در ابتدا بدانید که ست کردن چیست؟
ست کردن به هماهنگی، یکپارچه‌سازی و یکدست کردن هرچیزی گفته می‌شود که می‌تواند شامل خوراک، پوشاک و وسایل گوناگون نیز گردد. اصولا ست کردن لباس یکی از راهکارهای جذاب‌تر نشان دادن آن است. لباس بدون شک تأثیر بسیار زیادی بر روی رفتار ما با دیگران و برعکس رفتار دیگران با ما می‌گذارد. می‌توان این‌گونه گفت که سبک لباس پوشیدن شما به راحتی می‌تواند به سلیقه، علایق و سبک زندگی شما اشاره واضحی داشته باشد. به همین دلیل مراقب رنگ‌هایی که برای لباس خود انتخاب می‌کنید باشید.همیشه برای ست کردن لباس باید از سایز مناسب استفاده کنید، حقیقتا زیادی گشاد و یا تنگ بودن لباس مناسب نیست. در هنگام انتخاب رنگ که نارنجی و کرم است، سعی کنید از اکسسوری‌های متناسب با استایل خود غافل نشوید که امروزه به راحتی در فروشگاه رما فشن انواع اکسسوری با قیمت مناسب به فروش می‌رسد.

اصول ست کردن لباس
اصول ست کردن لباس

مکمل رنگ نارنجی

همان‌گونه که اکثرا می‌د‌انیم رنگ نارنجی از ترکیب ۲ رنگ خاص و همیشه جذاب قرمز و زرد به وجود آمده است. از جمله رنگ‌هایی که با نارنجی کاملا در تضاد است، شاید بتوان به آبی اشاره واضحی کرد. به همین دلیل ست نارنجی و کرم در مانتو را عمدتا با آبی نیز مورد استفاده قرار می‌دهند. شما از اکسسوری‌های با رنگ‌های متمایل به آبی می‌توانید برای جذاب تر نشان دادن تیپ و استایل خود استفاده کنید.توجه داشته باشید که رنگ‌هایی مانند آبی و نارنجی همیشه مکمل یک‌دیگر هستند. البته از رنگ‌های گوناگون دیگری هم‌چون بنفش، ارغوانی و مشکی نیز می‌توانید برای ست نارنجی و کرم در مانتو به راحتی استفاده کنید. به هر حال این موضوع به سلیقه و نوع سبک لباس شما مرتبط است. نارنجی برای هر مکانی و هر موقعیتی حقیقتا مناسب نیست. به همین دلیل است که شما باید از نارنجی روشن، تیره و طیف اصلی آن استفاده کنید.استفاده از رنگ نارنجی در کنار کرم مطمئنا بسیار معقولانه و ایده‌آل است. معمولا شلوارهای کرم و مانتوهای نارنجی همیشه مورد توجه و استفاده قرار می‌گیرند. طیف‌های گوناگون رنگ کرم را می‌توانید مورد بررسی قرار دهید.

نحوه ست کردن رنگ نارنجی
نحوه ست کردن رنگ نارنجی

نحوه ست کردن لباس رنگ کرم

ست نارنجی و کرم در مانتو امروزه بسیار مورد توجه خانم‌ها و دختران جوان قرار گرفته است. خصوصا در سبک و استایل لباس‌های زمستانی جزء ست‌های بسیار پرطرفدار است. ۳ رنگ بی‌نظیر زرد، آبی و قرمز باعث ترکیب رنگ کرم می‌شود که شما اگر قصد داشته باشید با رنگی گرم مانند نارنجی، رنگ کرم را ست کنید، قطعا باید از اصول خاصی پیروی کنید. یکی از مزایای اصلی رنگ کرم بدون شک، خنثی بودن این رنگ است. برای ست کردن این دو رنگ باید از ۳ رنگ استفاده کنید. نارنجی جزء رنگ‌های گرم است، کرم خنثی و بهتر است از یک رنگ مکمل نیز استفاده کنید. رنگ کرم جزء رنگ‌هایی است که به سادگی با تمامی رنگ‌ها ست می‌شود و لازم نیست دغدغه خاصی بابت این موضوع داشته باشید. معمولا شلوارهای کرمی رنگ با مانتو نارنجی در طیف‌های گوناگون می‌تواند انتخاب و گزینه مناسبی باشد. استفاده از مانتوهایی که مدل و طرح سنتی دارند با ترکیب ۲ رنگ نارنجی و کرم را ما به شما پیشنهاد می‌دهیم. به هر حال مانتوهایی با طرح‌های سنتی برای استایل‌های دخترانه همیشه حرفی برای گرفتن دارند.

رنگ مانتو نارنجی و کرم
رنگ مانتو نارنجی و کرم

ترکیب رنگ کرم و نارنجی در لباس

شاید بحث در مورد ست نارنجی و کرم در مانتو چندان بحث راحتی نباشد. به این دلیل که همیشه تنها در شرایط و استایل‌های خاص رنگ‌هایی مانند نارنجی و کرم با یک‌دیگر ملاقات می‌کنند. به عنوان مثال شما می‌توانید از شال نارنجی و مانتو کرمی استفاده کنید. یا برعکس این داستان هم وجود دارد. البته بیشتر اوقات ما با شلوارهای کرمی رنگ و مانتوهایی نارنجی در طیف‌های مختلف رو به رو می‌شویم و ناگفته نماند که، مانتوهایی با طرح‌ها سنتی همان‌گونه که گفته شد به عنوان ست نارنجی و کرم در مانتو بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند. به هیچ عنوان برای استایل کلی رنگ نارنجی توصیه نمی‌شود و تنها باید از روش‌هایی به عنوان راهکار ست کردن استفاده کرد. برای تیپ‌های اسپرت قطعا مانتو نارنجی با کفش کرم و یا شال کرم می‌تواند جذاب و البته بسیار باکلاس باشد. البته استفاده از اکسسوری‌های مناسب را نباید به هیچ وجه از یاد ببرید. حتی شال نارنجی با مانتو کرم هم خود جذابیت فوق‌العاده‌ای را به وجود می‌آورد که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

نمونه از ست رنگ نارنجی و کرم
نمونه از ست رنگ نارنجی و کرم

فروشگاه اینترنتی رما فشن

امروزه با پیشرفت تکنولوژی قطعا شما با مجموعه‌های گوناگونی آشنا می‌شوید که خدمات ارزنده ای را ارائه می‌دهند. بدون شک از جمله این خدمات می‌تواند عرضه انواع پوشاک در مدل‌ها و طرح‌های گوناگون باشد. فروشگاه اینترنتی رما فشن یکی از این مجموعه هاست.در این فروشگاه شما با انواع مدل‌های کیف، کفش، اکسسوری و بسیاری از لوازم کاربردی دیگر آشنا می‌شوید که صددرصد با قیمتی حیرت انگیز به فروش می‌رسند. حال که در مورد ست نارنجی و کرم در مانتو در این مقاله با شما صحبت کردیم، بهتر است بدانید که انواع مانتو، کیف و کفش در این فروشگاه وجود دارد که قطعا شما را برای خرید ترغیب می‌کند. هرآن‌چه که شما برای تکمیل ست لباس خود به ان نیاز دارید، قطعا در رمافشن یافت می‌شود و این نکته را از یاد نبرید که امروزه، دنیا دنیای رفاه است و لازم نیست برای خرید هر وسیله‌ای هم‌چون لباس ساعات طولانی را در فروشگاه‌های گوناگون سپری کنید.

خرید اینترنتی از رما فشن
خرید اینترنتی از رما فشن

سخن پایانی

هدف اصلی ما در این مقاله آشنایی مختصر و مفید شما با ست نارنجی و کرم در مانتو بود. به هر حال در دنیای امروز که مد و فشن جایگاه ویژه‌ای دارد، قطعا شما نیز علاقه دارید تا شیک پوش‌ترین، زیباترین و جذاب ترین فرد هر جمعی باشید. هر استایلی سبک خاص خود را می‌طلبد. هر سبکی نیز به رنگ، اکسسوری و بسیاری از موارد دیگر که به استایل افراد مرتبط می‌شود نیاز دارد. به همین دلیل فروشگاه‌های اینترنتی هم‌چون رمافشن با ارائه انواع ست کیف، کفش و مانتو می‌تواند یک گزینه عالی برای رفاه شما کاربران عزیز باشد. این‌گونه در هر شرایطی که هستید تنها از طریق اینترنت مدل لباس مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید. سپس از درگاه مطمئن بانکی نسبت به خرید اینترنتی از این فروشگاه وارد عمل می شوید و خرید خود را با قیمتی کمتر از بازار یک خرید معقولانه در نظر می‌گیرید. شما به راحتی با وجود مدل‌های متنوع مانتو و اکسسوری می‌توانید لباس مورد علاقه خود را برای به نمایش گذاشتن استایلی بی‌نظیر انتخاب کنید.

۴/۵ - (۳ امتیاز)