ست مانتو کله غازی با شال

مانتو سبز کله غازی ارگانزا- آیرین-رمافشن

مانتو سبز کله غازی ارگانزا- آیرین-رمافشن


زمانی که دو فرد با یکدیگر برای اولین بار برخورد می‌نمایند، پیش از آنکه سخنی به میان آید و یا بتوان از روی اخلاقیات و توجه به منش انسانی قضاوت درستی نمود؛ ظاهر تاثیر خود را می‌گذارد. استایل شما در واقع نیمی از کار را انجام می‌دهد. چرا که بیانگر درونیات، شخصیت و منش فرد خواهد بود. در بیشتر موارد افراد بنا بر درونیات خود سلایق ظاهری را انتخاب می‌نمایند و ناخواسته شخصیت خود را در آن پوشش به نمایش می‌گذارند. از این رو بخش مهمی از تاثیرات ما بر دیگران، در مرحله اول از طریق ظاهر منتقل می‌گردد. به همین خاطر توجه کامل در این بخش می‌تواند خوبی‌های زیادی را به دنبال داشته باشد و مفید واقع گردد. در این بین انتخاب رنگ از مهم‌ترین بخش‌ها می‌باشد. ست مانتو کله غازی با شال از جمله رنگ‌های پرطرفدار بوده که تاثیرات مثبت و خوبی را نیز از خود نشان داده‌اند. این طیف رنگ به صورت کلی حس و مفاهیم آرامش بخشی را از خود ساطع می‌کند. از این رو افراد زیادی به استفاده از آن تمایل بالایی نشان می‌دهند. در این مقاله سعی می‌شود به نکات مهم و مباحث طلایی برای رسیدن به بهترین ست با این رنگ را پرداخته گردد.

 

پارچه به رنگ کله غازی
پارچه به رنگ کله غازی

طیف رنگ کله غازی و معرفی آن

به طور کلی از ترکیب دو رنگ پرطرفدار و زیبای سبز و آبی به وجود آمده است. این‌ها به عنوان نمادهایی از آرامش بخشی و شادابی و طروات می‌باشند که در کمال زیبایی با یکدیگر ترکیب شده‌اند. به همین خاطر همه ویژگی‌ها را به شکل توام دارند. زمانی که از آن در یک ترکیب استایل استفاده می‌شود، از آن فرد احساساتی مانند: آرامش، اعتماد، وقار و شادی ساطع شده و به دیگران می‌رسد. از این رو به عنوان پالتی با طرفداران فراوان شناخته می‌شود. این مورد نیز به مانند هر رنگ دیگری از طیف‌هایی شامل روشن و تیره تشکیل شده است و تنها به یک رنگ خالص و واحد اطلاق نمی‌گردد. نکته خوب و دلخواه این است که برای ست مانتو کله غازی با شال در ترکیب رنگ، انتخاب‌های فراوانی وجود داشته و این مورد با بسیاری از رنگ‌ها به خوبی کنار آمده و ترکیب می‌شود. در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها از جهت نمونه اشاره می‌گردد. جالب است که بدانید علت این گونه نام گذاری هم دقیقا به سر غاز مربوط می‌شود. بخش سر این حیوان دقیقا به همین رنگ می‌باشد و به همین خاطر با چنین اسمی معروف شده است.

ست مانتو کله غازی با شال سفید

این رنگ به دلیل طبیعت خنثایی که دارد یکی از گزینه‌های مناسب برای انتخاب در ست می‌باشد. در این مورد نیز به عنوان کم ریسک‌ترین رنگ شناخته می‌شود. به راحتی می‌توان در بخش شال آن را مورد استفاده قرار داد و از یک استایل به روز و راحت لذت برد.

ست مانتو کله غازی با شال سفید
ست مانتو کله غازی با شال سفید

ست مانتو کله غازی با شال صورتی

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال ترکیب رنگ‌هایی بوده که در عین آرامش، شادی خاصی را نیز به همراه داشته باشند؛ این ترکیب مناسب شما است. با اضافه کردن یک شال با المان‌های صورتی می‌توان این هدف را محقق ساخت.

ست مانتو کله غازی با شال نارنجی

این بخش بیشتر متناسب افرادی است که روحیه‌ای کنجکاو و جسور داشته و همواره به دنبال تجربه کردن موارد جدید می‌باشند. انتخاب رنگ نارنجی در ست مانتو کله غازی با شال به این رنگ، شجاعت را در عین آرامش به استایل شما اضافه می‌نماید. موارد بسیار دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند به عنوان گزینه‌هایی در این ترکیب استفاده شود. باید خاطر نشان کرد که هر کدام تاثیرات مختلفی را از خود نشان می‌دهند. برای اینکه بهترین انتخاب را بنا به شخصیت و رفتار خود داشته باشید، باید با دقت کافی و اطلاعات لازم این گزینش را انجام دهید. تمامی این موارد با کمک گرفتن از مجموعه تخصصی رما فشن، بسیار راحت و ساده خواهد شد.

ست مانتو کله غازی با شال نارنجی
ست مانتو کله غازی با شال نارنجی

اکسسوری‌های متناسب با رنگ کله غازی

هنوز هم هستند کسانی که تنها بخش‌های مهم در استایل را محدود در لباس‌ها می‌دانند و به قسمت‌های ظریف و جزئی توجه زیادی نمی‌کنند. غافل از اینکه گاه یک جزئیات زیبا می‌تواند تاثیرات بسیار بزرگی را بر کل سبک پوششی داشته باشد و آن را دگرگون سازد. از این رو توجه به اکسسوری‌ها همانقدر اهمیت می‌یابد که دقت در انتخاب لباس‌ها مهم می‌باشد. این روزها طراحان حرفه‌ای به این بخش تمرکز کافی را اختصاص داده و زمانی که ست مانتو کله غازی با شال را صورت می‌دهند، اکسسوری و دیگر جزئیات را همزمان و توام با بخش‌های دیگر پیگیری می‌نمایند. تا به بهترین و کامل‌ترین استایل دست پیدا کنند. یکی از مجموعه‌هایی که این دقت نظر بالا را در کارهای خود دارد، تیم تخصصی رما فشن می‌باشد. اگر به دنبال بهترین‌ها هستید، این مجموعه پیشنهاد ویژه ما برای شما خواهد بود.

اکسسوری متناسب رنگ کله غازی
اکسسوری متناسب رنگ کله غازی

بهترین جنس پارچه برای رنگ کله غازی

این رنگ می‌تواند بر روی هر مدل و متریالی صورت گیرد. زیبایی این رنگ در هر کجا که به کار رود، خیره کننده خواهد بود. با این حال مواردی وجود دارد که باعث می‌شود زیبایی کار در حد اعلا خود را نشان داده و در بهترین حالت جلوه‌گری کند. این رنگ بر روی پارچه‌هایی که لخت بوده در حالت بسیار چشم نوازی به نمایش درمی‌آیند. خصوصا در حالتی که لخت بودن و براق بودن با یکدیگر همراه شده و هاله‌هایی از سایه روشن نیز بر روی کار به وجود آید. در این صورت نمایی بسیار خیره‌کننده را شاهد خواهیم بود. این مورد برای لباس‌های مجلسی و ست مانتو کله غازی با شال در مراسمات ویژه گزینه‌ای عالی و انتخابی فراموش نشدنی خواهد بود.

اگر این موارد با زیورآلاتی مانند منجوق، سنگ کاری و ترئیناتی از این قبیل بر روی پارچه نیز همراه گردند، قطعا جلوه‌گری دو چندانی را به نمایش می‌گذارند و هر بیننده‌ای را محو خود می‌نمایند. به همین دلایل است که این رنگ در صنعت مد و فشن به عنوان یکی از آرامش بخش‌ترین‌ها شناخته می‌شود. برای دریافت راهنمایی‌های مخصوص در این زمینه و انتخاب بهترین مدل‌ها و استایل‌ها، می‌توانید از مشاوره تیم تخصصی رما فشن بهره‌مند شوید.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *